Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

Uczelnia Międzynarodowa

Trzy wymiary umiędzynarodowienia Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki:

1) Udział Uczelni w programie Erasmus+ i związane z tym możliwości uczestniczenia studentów i kadry w studiach, stażach, wymianach oraz projektach międzynarodowych.

2) Studia magisterskie prowadzone w języku angielskim dla studentów polskich i zagranicznych i związana z tym obecność zagranicznej kadry dydaktycznej oraz studentów anglojęzycznych tworzących wielokulturową atmosferę WWSI

3) Udział Uczelni w międzynarodowych projektach europejskich takich jak: ARISAESSA czy EIT Deep Tech Talent Initiative

Warsztaty “Networking and International Career Planning” w Vilnius Business College w ramach Erasmus
Summer Internship Program at Warsaw School of Computer Science

Studenci oraz pracownicy Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki wzięli udział w trwających tydzień (27-31.05.2024) warsztatach „Networking and International Career Planning” w Vilnius Business College w ramach wyjazdu Erasmus BIP. W warsztatach uczestniczyli nasi studenci Leszek Karp, Patryk Sewastianowicz, Jakub Makowiecki, Mateusz Krysiak, Radosław Mróz, Wiktor Lenarczyk, Wiktor Tobota i Paweł Piłat oraz pracownicy Barbara Konarzewska i Anna Wojciechowska. Głównym prowadzącym był Toye Samson Abiodun, wykładowca uniwersytecki i gwiazda litewskiej telewizji. Za miłe powitanie WWSI na Litwie dziękujemy przedstawicielom VBC Mindaugas Latisenka i Mantas Barkauskas.