Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

Studiuj na WWSI

Studia stacjonarne i niestacjonarne na kierunku informatyka w Warszawie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia na kierunku informatyka w Warszawie. Na WWSI prowadzimy studia IT na różnych kierunkach informatyki. Każdy z nich pozwala rozwijać praktyczne umiejętności oraz wiedzę dotyczącą danej specjalizacji. Dzięki temu nasi studenci w pełni mogą uczyć się tego czym się interesują najbardziej. Z nami jest możliwe studiowanie informatyki bez podstaw.

Studia stacjonarne (dzienne) na kierunku informatyka

Studia dzienne określane inaczej jako stacjonarne są formą studiów realizowaną przez pięć dni w tygodniu. Przeznaczone są one dla osób, które dysponują pełnym wymiarem czasu. Cały program studiów dziennych jest przygotowany z myślą o pełnym maksymalizowaniu czasu poszczególnych zajęć, składających się z wykładów oraz ćwiczeń. Czwartki są dniem wolnym od zajęć dydaktycznych – przeznaczone są na obowiązkowe praktyki zawodowe.

Studia niestacjonarne (zaoczne na kierunku informatyka)

Studia zaoczne określane inaczej jako niestacjonarne, składają się z zajęć prowadzonych przez 3 dni w tygodniu. Jest to piątek po południu, sobota oraz niedziela. Zajęcia, podobnie jak w przypadku studiów dziennych, składają się również z wykładów i ćwiczeń. Studia niestacjonarne są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących, które chcą pogodzić pracę z rozwojem swoich kompetencji w IT.