Cloud computing

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji studiów podyplomowych Cloud computing

Studia skierowane są do uczestników z wcześniejszym przygotowaniem zawodowym w branży informatycznej, a także do wszystkich pragnących zrozumieć technologie chmurowe.

Ambitny plan studiów podyktowany jest realną potrzebą zbliżenia kompetencji osób związanych z biznesem do kompetencji technologicznych, a osób z doświadczeniem technologicznym ‒ do kompetencji biznesowych. Oferta specjalizacji związanej z zagadnieniami dotyczącymi chmury obliczeniowej została przygotowana w taki sposób, aby uczestnicy w relatywnie krótkim czasie mogli pozyskać wiedzę z zakresu tak bardzo aktualnej tematyki technologicznej. Z uwagi na współpracę z dostawcami chmury obliczeniowej i z centrum edukacyjnym zajmującym się szkoleniami czterech dostawców, WWSI umożliwia skorzystanie z bardzo obszernego tematycznie programu studiów podyplomowych.

Chmura obliczeniowa jest obecnie pierwszoplanową platformą IT będącą podstawą funkcjonowania systemów informatycznych wspierających działanie przemysłu i biznesu. Na rynku pracy w branży IT coraz większą rolę będą odgrywać specjaliści posiadający wysokie kompetencje w dziedzinie zarządzania, projektowania i analizy rozwiązań opartych na platformach Cloud.

Zajęcia realizowane są w formie hybrydowej: dwa pierwsze i dwa ostatnie zjazdy w każdym semestrze w trybie stacjonarnym/zdalnym, pozostałe w trybie zdalnym przy wykorzystaniu platformy MS TEAMS.

ZAPISZ SIĘ PRZEZ SYSTEM WRK: https://wrk.wwsi.edu.pl/

Kierownikiem studiów jest dr inż. Tomasz Siemek.