27 marca 2024

Inauguracja dni otwartych w WWSI – 5 kwietnia

Maturzystów i wszystkie osoby zainteresowane studiami na kierunku informatyka zapraszamy 5 kwietnia 2024 r. na pierwszy dzień otwarty w WWSI.

Czekamy na Was od godz. 13.30 w siedzibie uczelni przy ul. Lewartowskiego 17.

Przedstawimy krótką prezentację WWSI i odpowiemy na Wasze pytania dotyczące studiów.

Będzie możliwość porozmawiania z wykładowcami i studentami WWSI.

Tematem przewodnim dnia otwartego będzie tym razem sztuczna inteligencja. Do Waszej dyspozycji będą wykładowcy, którzy opiekują się tą nową specjalizacją w naszej uczelni.

Uczestnicy dnia otwartego będą mieli również możliwość udziału w Drugiej Międzynarodowej Konferencji o Nauczaniu Programowania (link do strony), która rozpoczyna się tego samego dnia o godzinie 14.30.

Zachęcamy do rejestracji na dzień otwarty i konferencję – LINK do formularza zgłoszenia na DZIEŃ OTWARTY.