6 maja 2024

Dni otwarte – studia inżynierskie 2024/25

Zapraszamy na Dni otwarte – studia inżynierskie 2024/25

Zapraszamy serdecznie wszystkich przyszłych kandydatów na Dni otwarte studiów inżynierskich, które odbędą się w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki. To wyjątkowa okazja, aby z bliska przyjrzeć się, czego dotyczą studia, jak wygląda życie studenckie i jakie możliwości czekają na Ciebie w naszej uczelni.

Dni otwarte studiów inżynierskich to cykl spotkań poświęconych prezentacji specjalizacji inżynierskich oferowanych kandydatom w roku akademickim 2024/25. Spotkania prowadzą kierownicy specjalizacji, wspierani przez studenta/studentkę danej specjalizacji.

W trakcie każdego spotkania prowadzący przedstawia ogólne informacje o ofercie studiów inżynierskich WWSI oraz charakterystykę danej specjalizacji – program przedmiotów specjalnościowych, metody kształcenia, sylwetkę absolwenta oraz możliwości zatrudnienia i ścieżki kariery zawodowej po ukończeniu danej specjalności. W spotkaniu uczestniczą pracownicy biura rekrutacji, którzy udzielają informacji dotyczących procedury rekrutacyjnej oraz proponują krótką wizytę po Uczelni.

Harmonogram Dni otwartych studiów inżynierskich 2024

1. mgr inż. Andrzej Ptasznik  – Inżynieria baz danych, 27 maja godz. 17.00, link do spotkania teams
  2. mgr inż. Andrzej Ptasznik – Inżynieria zasobów informacyjnych Data Science, 3 czerwca godz. 17.00, link do spotkania teams
  3. mgr inż. Andrzej Ptasznik – Inżynieria sztucznej inteligencji, 5 czerwca godz. 17.00, link do spotkania teams
  4. dr inż. Robert Janowski – Inżynieria aplikacji i systemów mobilnych, 10 czerwca godz. 17.00, link do spotkania teams
  5. dr inż. Paweł Figat – Inżynieria oprogramowania, 12 czerwca godz. 17.00, link do spotkania teams
  6. mgr inż. Łukasz Skibniewski – Inżynieria bezpieczeństwa systemów informatycznych, 17 czerwca godz. 17.00, link do spotkania teams
  7. dr inż. Dariusz Chaładyniak – Inżynieria sieci teleinformatycznych, 19 czerwca godz. 17.00, link do spotkania teams
  8. dr inż. Grzegorz Słowiński – Inżynieria internetu, 24 czerwca godz. 17.00, link do spotkania teams

Co czeka na Ciebie podczas Dni otwartych uczelni informatycznej?

Dni otwarte studiów inżynierskich są realizowane z myślą o potrzebach kandydatów na studia. Dlatego w ich trakcie czekają na Ciebie:

• Prezentacje specjalności: Dowiedz się wszystkiego o dostępnych specjalnościach. Nasi wykładowcy przedstawią Ci szczegóły programów, a także odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące kursów i poszczególnych specjalności.
  • Zwiedzanie uczelni: Przygotowaliśmy dla Ciebie wycieczkę po uczelni, dzięki której zobaczysz laboratoria komputerowe, sale wykładowe, bibliotekę oraz miejsca, gdzie nasi studenci spędzają wolny czas.
  • Spotkania z wykładowcami: Masz szansę porozmawiać z naszymi wykładowcami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami naukowymi i praktycznymi wskazówkami odnośnie do studiów i kariery akademickiej oraz zawodowej w branży informatycznej.
  • Porady rekrutacyjne: Nasi doradcy rekrutacyjni są do Twojej dyspozycji, by pomóc w wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące procesu rekrutacji.

Dlaczego warto przyjść na dni otwarte na uczelniach?

Dni otwarte uczelni to idealna okazja, by zobaczyć uczelnię od środka, zadać pytania, które pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze miejsca na studia. Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki gwarantuje nowoczesne podejście do nauczania i rozwijania pasji w obszarze technologii.

Zapisz się już dziś na studia inżynierskie!

Nie przegap Dni otwartych uczelni 2024 w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki i zacznij swoją przygodę z informatyką w jednym z najlepszych miejsc w Polsce!

Kontakt i dodatkowe informacje:
Aby dowiedzieć się więcej o Dniach otwartych, skontaktuj się z naszym biurem rekrutacji i promocji: tel.: (0-22) 489-64-00/52, rekrutacja@wwsi.edu.pl

Czekamy na Ciebie!

Odwiedź nas również podczas Dni otwartych studiów magisterskich oraz Dni otwartych studiów podyplomowych.

Przyjdź, zobacz, zainspiruj się i podejmij najlepszą decyzję o swojej przyszłości razem z nami podczas Dni otwartych uczelni w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki!