27 lutego 2024

Zapraszamy na studia inżynierskie – semestr 1.0

Nie czekaj do października – ZACZNIJ nowy rok akademicki już od 16 marca!

Zapisz się już dziś!

W tym semestrze bootcamp/semestr 1.0 obejmuje dwa przedmioty:

– Architekturę systemów komputerowych
– Język programowania Python

Nauka jest realizowana zdalnie (synchronicznie i asynchronicznie). Spotkania odbywają się co dwa tygodnie, w soboty i niedziele. Wszystkie zajęcia są nagrywane – do odtwarzania 24/7.

Jeśli uczeń w efekcie udziału w semestrze zerowym, zdecyduje się rozpocząć studia w październiku 2024 lub 2025, będzie mógł ubiegać się o uznanie przedmiotów objętych kursem na poczet zaliczeń na pierwszym roku studiów. Warto – otwieramy nową specjalizację Inżynieria sztucznej inteligencji (zgodnie z europejskimi standardami kształcenia ARISA – AI Skills)

Niskie czesne: 900 zł za cały semestr dla studentów oraz TYLKO 250 zł za cały semestr dla „wolnych słuchaczy”.

Zobacz film, który stworzyliśmy za pomocą sztucznej inteligencji – YouTube LINK

Film – wolny słuchacz

Więcej informacji: semestr zerowy

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki/Warsaw School of Computer Science #innowacyjnaWWSI