11 czerwca 2024

ML in PL + Warsaw.AI Meetup (AI & Education)

Chcesz dowiedzieć się więcej o przyszłości AI (sztucznej inteligencji) w edukacji i o tym, jak edukacja może pomóc w przygotowaniu przyszłych pokoleń do AI?

Zapraszamy na wspólne wydarzenie Warsaw.AI i stowarzyszenia ML in PL.

12 czerwca 2024, początek 17.45

Dzięki prelegentom z warszawskich uczelni i organizatorom Olimpiady Sztucznej Inteligencji poznamy potencjalnie przeciwstawne poglądy na przyszłość roli AI w edukacji i porozmawiamy o tym, jak możemy uczyć przyszłe pokolenia korzystania z AI we wszystkich zawodach, nie tylko wśród inżynierów.

Prelekcje i dyskusja panelowa będą prowadzone w języku angielskim z polskim tłumaczeniem.

Wydarzenie odbędzie się w sali 105 w WWSI w Warszawie, ul. Lewartowskiego 17.

17:45 – 18:00: Powitanie

18:00 – 18:30: Andrew Tuson, WWSI („ARISA: Fast-Tracking AI Skills in the EU”)

18:30 – 19:00: Paulina Tomaszewska, Olimpiada Sztucznej Inteligencji / Olimpiada AI („Story behind the 1st Polish Olympiad in AI”)

19:00 – 19:30: Marek Cygan, Uniwersytet Warszawski („Lessons learned from setting up Machine Learning programme at MIM UW – challenges and opportunities”)