15 grudnia 2023

Dotnet Summit 2023 – pod patronatem WWSI

Zapraszamy jedną z największych polskich konferencji poświęconej technologii .NET – 18 grudnia

Rektor Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki objął konferencję patronatem. Organizatorem wydarzenia jest Techevents Sp. z o.o.

Dotnet Summit 2023 (online) to największa wirtualna konferencja poświęcona platformie .NET w Polsce. W tym roku konferencja odbywa się w formie transmisji online. Skierowana jest do wszystkich profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu.

Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu.

Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez wybitne postacie z polskiej branży IT.

18 grudnia wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w konferencji.

Więcej informacji podaje strona internetowa https://dotnetsummit.pl/. Pobierz bezpłatny bilet (LINK).

Początek godz. 9.20.