11 października 2023

dev.js Summit 2023 – pod patronatem WWSI

Rektor Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki objął konferencję patronatem. Organizatorem wydarzenia jest Techevents Sp. z o.o.

Wydarzenie odbywa się w 12.10.2023 roku w formie transmisji online. Skierowane jest do architektów, senior i midium developerów w technologiach webowych. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata JavaScriptu oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się JavaScript w Polsce.

W tym dniu wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconym kobietom w branży IT w Polsce.

Więcej informacji podaje strona internetowa dev.js Summit 2023 (link). Pobierz bezpłatny bilet (link)

Początek godz. 9.20.

Zapraszamy!