11 września 2024

Dni otwarte online – studia magisterskie/podyplomowe 2024/25 WWSI

Zapraszamy na Dni otwarte studiów magisterskich i podyplomowych w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

Dni otwarte studiów magisterskich/podyplomowych WWSI to cykl spotkań poświęconych prezentacji specjalizacji magisterskich/podyplomowych oferowanych kandydatom w roku akademickim 2024/25. Spotkania prowadzą kierownicy specjalizacji. W trakcie każdego spotkania prowadzący przedstawia charakterystykę danej specjalizacji – program przedmiotów specjalnościowych, metody kształcenia, sylwetkę absolwenta oraz możliwości zatrudnienia i ścieżki kariery zawodowej po ukończeniu specjalności.

Dyskutowane będą również kwestie dotyczące możliwości podjęcia studiów magisterskich/podyplomowych przez kandydatów, którzy ukończyli studia I lub II stopnia na kierunkach innych niż informatyka. WWSI dysponuje specjalnie przygotowanymi dla tych kandydatów materiałami samokształceniowymi, które umożliwiają uzupełnienie wiedzy z obszaru informatyki.

Harmonogram Dni otwartych studiów magisterskich/podyplomowych WWSI

9 października, godz. 17.30 – 19.00, link do spotkania teams

mgr inż. Andrzej Ptasznik – Data Science metody i technologie przetwarzania, analizy i prezentacji danych, 17.30 -18.00

dr inż. Paweł Figat – Fullstack developer (ESSA), 18.00 – 18.30