Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

4 stycznia 2021

Wspomnienie o Arturze Gaworskim

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 27 grudnia odszedł od nas Artur Gaworski, wspaniały trener. Pełen pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięty i życzliwy człowiek. Takim na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

Drodzy Studenci,

piszemy dzisiaj do Was z bardzo smutną wiadomością.

Ze smutkiem żegnamy wieloletniego wykładowcę naszej Uczelni, wykładowcę wychowania fizycznego mgr Artura Gaworskiego, który zmarł w szpitalu 27 grudnia 2020 roku.

Pomocny, zawsze uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii, był lubianym w gronie wykładowców pracownikiem i lubianym wśród studentów trenerem. Zawsze skory do udzielania rad studentom i poświęcenia chwili swojego czasu, odszedł od Nas zdecydowanie za wcześnie.

Niestety ze względu na swoje problemy zdrowotne Artura zabrakło nagle, na co nikt nie był przygotowany.

W pamięci studentów na zawsze pozostanie pozytywnym i uśmiechniętym wykładowcą, wspierającym studenckie inicjatywy i tworzącym most między studentami, a wykładowcami, z kolei w pamięci wykładowców zachowa się jako świetny pedagog i dobry kolega z pracy. W pamięci wszystkich pozostanie wartościowym człowiekiem.

Samorząd Studencki Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki:

Trenerze Arturze…

Do dziś pamiętamy jak zaczynałeś swoją przygodę na naszej uczelni. Z nami rozkręcałeś samorząd i sekcje sportowe. Potrafiłeś poświęcić wiele swojego czasu na nas i nasze sprawy, nigdy nie odmawiałeś pomocy i porady. Twój zapał, pozytywna energia, motywowanie innych, siła jaką dysponowałeś nigdy nie zostaną zapomniane. Łączymy się w wyrazach wielkiego współczucia z rodziną i bliskimi zmarłego Artura Gaworskiego, naszego trenera, przyjaciela… 
​​​​​

Absolwenci Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki