27 września 2023

Women TechStyle Summit – pod patronatem WWSI

Women TechStyle Summit 2023 (online) Autumn Edition to jedna z największych polskich konferencji poświęconych kobietom w branży IT . W tym roku konferencja odbędzie się 28 września w formie transmisji online.

Rektor Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki objął konferencję patronatem. Organizatorem wydarzenia jest Techevents Sp. z o.o.

Konferencja skierowana jest do specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę branży IT. Spotkanie zapewnia niesamowite emocje związane z występami prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

W tym dniu wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconym kobietom w branży IT w Polsce.

Więcej informacji podaje strona internetowa Women TechStyle Summit (link). Pobierz bezpłatny bilet! (link)

Serdecznie zapraszamy!

To pierwsze z wielu spotkań organizowanych przez Techevents tej jesieni pod patronatem WWSI. Kolejne wydarzenie to konferencja dev.js Summit 2023, na którą zapraszamy 12 października.