21 września 2023

Warsztaty AWS SMB Fraud Defense w WWSI 23.09

Spragnieni wiedzy po WAKACJACH? To mamy nie lada gratkę… Już w najbliższą sobotę 23 września w naszej uczelni odbędą się warsztaty AWS SMB Fraud Defense organizowane przez AWS User Group Warsaw wspólnie z TD Synnex oraz WWSI (dr Dariusz Pałka).

Wspólnie z TD SYNNEX i Warszawską Wyższą Szkołą Informatyki zapraszamy na całodniowe warsztaty – AWS SMB Fraud Defense.

Początek o godz. 10.00, zapraszamy już od 9.30.

Warsztaty są stacjonarne i odbędą się w siedzibie WWSI (ul. Lewartowskiego 17 , Warszawa)

=====================================================================

PROWADZĄCY

Piotr Blonkowski, Cloud Solutions Architect – TD SYNNEX

SUPPORT: Rafał Mituła, Dariusz Pałka i Luke Dorosz

===================================================================
OPIS

W związku z nasilającymi się atakami na konta AWS w Europie, podczas warsztatu będziemy poruszać tematykę podstawowych usług zabezpieczających zasoby Wasze i Waszych klientów.

Celem warsztatu jest zrozumienie działania mechanizmów zabezpieczających oraz przygotowanie indywidualnej checklisty, którą będziecie mogli w sposób powtarzalny realizować w środowisku AWS, aby uniknąć potencjalnych szkód związanych z popularnymi atakami.

Szczegółowe informacje: https://www.meetup.com/awsugpl/events/295890086/ (LINK)