20 listopada 2023

SForce Summit 2023 – pod patronatem WWSI

Zapraszamy jedną z największych polskich konferencji poświęconej Salesforce – 21-23 listopada

Rektor Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki objął konferencję patronatem. Organizatorem wydarzenia jest Techevents Sp. z o.o.

Konferencja odbywa się w dniach 21-23.11.2023 roku w formie transmisji online. Skierowana jest do wszystkich profesjonalistów i pasjonatów Salesforce w Polsce. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, konsultantów, frontendowców, testerów, specjalistów od AI, IoT. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Salesforce w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W dniach 21-23.11.2023 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych Salesforce w Polsce.

Więcej informacji podaje strona internetowa SForce Summit 2023 (link). Pobierz bezpłatny bilet (link)

Początek godz. 9.20. (pierwszy dzień), pozostałe – godz. 10.00

Zapraszamy!