29 listopada 2023

QA Summit 2023 – pod patronatem WWSI

Zapraszamy jedną z największych polskich konferencji skierowanych do testerów automatycznych i manualnych – 30 listopada

Rektor Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki objął konferencję patronatem. Organizatorem wydarzenia jest Techevents Sp. z o.o.

W tym roku konferencja odbywa się w dniu 30.11.2023 roku w formie transmisji online. Skierowana jest do doświadczonych specjalistów z branży IT.  Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami niesamowitych prelegentów i prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

30 listopada wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu skierowanym do testerów automatycznych i manualnych.

Więcej informacji podaje strona internetowa QA Summit 2023 (link). Pobierz bezpłatny bilet (link)

Początek godz. 9.20.

Zapraszamy!