14 marca 2023

Praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+

Zaproszenie do składania wniosków o wyjazd na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+

Drodzy studenci,

serdecznie zapraszamy do składania wniosków o wyjazd na praktyki zagraniczne do instytucji szkolnictwa wyższego, instytucji badawczych lub przedsiębiorstw zagranicznych w ramach programu Erasmus+. Program ten oferuje niepowtarzalną okazję do zdobycia nowych umiejętności, rozwinięcia wiedzy oraz poszerzenia horyzontów.

Aby wziąć udział w praktykach zagranicznych, należy powiadomić o chęci wyjazdu Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+, wysyłając email na adres: erasmus@wwsi.edu.pl

do 30 kwietnia 2023 r.

Koordynator udzieli Państwu wszystkich szczegółowych informacji na temat procesu aplikacji i dofinansowania wyjazdu.

Ogólne informacje dotyczące programu Erasmus+ oraz procesu aplikacyjnego są dostępne w przewodniku po programie (plik pdf. 6,60 MB)

Informacje o programie w zakładce Erasmus+ na stronie uczelni.

Życzymy powodzenia w procesie aplikacyjnym!

Natalia Stempak

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+