26 września 2023

Panta rhei – Edukacja i trzy rewolucje. Wykład inauguracyjny Andrzeja Ptasznika

Zapraszamy na wykład inauguracyjny, który wygłosi mgr inż. Andrzej Ptasznik.

Chyba nie ma studenta/absolwenta WWSI, który nie znałby Andrzeja Ptasznika. Marka osobista Andrzej Ptasznik to synonim najwyższej jakości edukacji informatycznej, empatii, wiedzy praktycznej i umiejętności jej przekazywania.

Kolejne pokolenia studentów doceniają klasę Andrzeja Ptasznika. W tym roku zgodził się podzielić refleksją na tematy edukacyjne i informatyczne. Poprzez transmisję WSZYSCY będą mieli okazję wysłuchać i zobaczyć, jak w ramach wykładu przedstawiony zostanie wpływ rozwoju informatyki na edukację oraz perspektywy wykorzystania AI.
W kontekście trzech rewolucji (sprzętowa, internetowa, AI) pokazane zostaną zmiany sposobów i form edukacji, a także działania WWSI w ostatnim dwudziestoleciu wynikające z wykorzystania nowych technologii.
Panta rhei – koniec studiów dzisiejszych kandydatów może wyglądać inaczej, niż to co będzie na ich początku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Andrzeja Ptasznika do obejrzenia tego wydarzenia.

Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 w Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki/Warsaw School of Computer Science odbędzie się 2 października (poniedziałek) o godz. 10:00.

Link do transmisji inauguracji i wykładu inauguracyjnego: https://lnkd.in/d_Ju_ras