21 czerwca 2023

Poczet absolwentów studiów inżynierskich AD 2023

Otwarte obrony prac dyplomowych inżynierskich w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki/Warsaw School of Computer Science

29 czerwca 2023 jest ostatnim dniem obron prac dyplomowych inżynierskich w sesji przedwakacyjnej. Łącznie do obron przystąpiło 110 studentek i studentów. Dzięki otwartym obronom transmitowanym online (TUTAJ) mieliśmy okazję obejrzeć wiele z nich na żywo i w skrótach nagrań.

Otwarte obrony prac dyplomowych to innowacyjna formuła, którą jako pierwsza Uczelnia w Polsce WWSI wprowadziło ponad dwa lata temu. Daje ona możliwość zapoznania się szerokiej publiczności z osiągnięciami naszych studentów bez retuszu. Warto w tych relacjach zwrócić uwagę na tematykę oraz treść prac dyplomowych, które są ściśle związane z praktycznymi rozwiązaniami stosowanymi w firmach.

Na zdjęciu inżynier Emilian Bochenek, który 25 maja 2023 obronił pracę pt. “System magazynowy firmy sprzedażowej”.

Na zdjęciu inżynier Dawid Ratajczak, który 25 maja 2023 obronił pracę pt. „Internetowy sklep komputerowy”.

Gratulujemy wszystkim tegorocznym absolwentom!