19 stycznia 2023

Oferta studiów magisterskich dla Absolwentek i Absolwentów studiów inżynierskich WWSI (Mila College)

Drogie Absolwentki i Drodzy Absolwenci!

W ramach mojej aktywności na LN często prowadzę z Wami rozmowy na tematy dotyczące uczelni. Wsłuchuję się w Wasze uwagi i opinie, które zawsze staram się przełożyć wspólnie ze wszystkimi wykładowcami i pracownikami na lepszą codzienną jakość pracy WWSI. Na ich podstawie formułujemy nowe cele, nowe specjalizacje, nowe metody i formy kształcenia.

W ostatnim czasie coraz częściej Ci, którzy ukończyli studia inżynierskie, pytają o możliwości i warunki podjęcia studiów magisterskich. Motywy przedstawiacie bardzo różne: zdobycie nowych umiejętności potwierdzonych dyplomem magistra, chęć zyskania dodatkowej przewagi na konkurencyjnym rynku pracy, zaspokojenie własnych ambicji poprzez uzyskanie dodatkowego prestiżowego dyplomu czy otwierające się nowe możliwości awansu zawodowego.

Pojawiają się też tak prozaiczne powody, jak bardziej dogodna forma studiowania – WSZYSTKIE zajęcia w uczelni prowadzone są w trybie hybrydowym – zajęcia stacjonarne są jednocześnie prowadzone w formie zdalnej, za sprawą transmisji w trybie rzeczywistym. Wszystkie zajęcia są także nagrywane i dostępne 24/7.

Wyrażane przez Was zainteresowanie podjęciem dalszego kształcenia skłoniło nas do przygotowania specjalnej oferty studiów magisterskich, w ramach której pojawią się nowe propozycje programowe, organizacyjne oraz promocje finansowe.

O szczegółach poinformuję Was wkrótce na moim profilu LN, na profilach LN i FB uczelni oraz na stronie internetowej WWSI.

Proszę, czytajcie informacje. Specjalna oferta dla WAS będzie dostępna tylko do 18 marca br.

Do zobaczenia, mam nadzieję, na studiach magisterskich w WWSI 🙂

Pozdrawiam serdecznie,