7 sierpnia 2019

Nasi absolwenci na pierwszym miejscu w ogólnopolskim rankingu wysokości wynagrodzeń

Rzeczpospolita – wydanie papierowe oraz elektroniczne z 22 lipca 2019 r.

To dyplom jednej ze stołecznych szkół wyższych [Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki]1 daje największe szanse na sukces na rynku pracy – wynika z analizy „Rzeczpospolitej” danych w systemie ELA opublikowanej w dniu 22 lica 2019. W grupie 10 uczelni, których absolwenci zarabiają średnio najwięcej w pierwszym roku po ukończeniu studiów, aż sześć ma siedzibę właśnie w Warszawie. Zestawienie otwiera Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki (średnie zarobki jej absolwentów przekraczają 7 tys. zł na miesiąc), Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania (średnie zarobki na poziomie 6,6 tys. zł), Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (6,2 tys. zł) czy Szkoła Główna Handlowa (6,1 tys.)”.

Cały artykuł pt. “Sprawdź, jakie kierunki dają szanse na najwyższe zarobki” możesz przeczytać TUTAJ

1 Dopisek WWSI