Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

10 sierpnia 2020

MAMY 20 LAT!

kilka doniczek z malinami, w nich wetknięte tabliczki z nazwą uczelni  lub logo lub napisem- rośniemy dalej

Podczas gdy cieszymy się słońcem i wakacjami i nikt chyba nie myśli o studiach (chyba że czeka na sesję poprawkową), WWSI obchodzi swoje 20 urodziny. A wydaje się, że tak niedawno świętowaliśmy 10-lecie… Na szczęście w przypadku tak szacownych instytucji zwykle im są one starsze, tym lepsze!
10 sierpnia 2000 r. został podpisany akt założycielski i od tego momentu wszystko się zaczęło. Uczelnia to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, dlatego wydarzenia związane z obchodami 20-lecia będą koncentrowały się właśnie na odkrywaniu, w jaki sposób WWSI zmieniała się w oczach studentów, absolwentów oraz pracowników. Będziemy wspominać, ale też wybiegać w przyszłość, bo przecież 20 lat to młody wiek jak na uczelnię…
Obchody rocznicowe przypadają w szczególnym roku, co też będzie miało wpływ na ich formułę. Większość wydarzeń przeniesiona zostanie do strefy wirtualnej.
W najbliższym czasie planujemy:

  • Panel z udziałem absolwentów oraz kadry poświęcony 20-leciu podczas seminarium programowego kadry dydaktycznej, które odbędzie się w tym roku w Kazimierzu Dolnym (transmisja na żywo 4 września, start o godz. 15.00). Zapraszamy do dołączenia (wszystkie niezbędne informacje pojawią się na fb oraz innych kanałach informacyjnych).
  • Premiera oficjalnej strony wspomnieniowej, na której będziemy zamieszczać informacje o wszystkich wydarzeniach towarzyszących obchodom – szczegóły wkrótce.
  • Konkurs dla studentów na projekt koszulki okolicznościowej – na projekty czekamy do 12.12.2020

  1. regulamin konkursu
  2. wyniki konkursu

Zapraszamy kadrę, studentów, absolwentów oraz wszystkich sympatyków uczelni do włączenia się w wydarzenia związane z obchodami 20-lecia WWSI.
Jeśli macie pomysły na własne inicjatywy, zapraszamy do kontaktu: jgolaszewska@wwsi.edu.pl