21 sierpnia 2020

Mamy 20 lat – Konferencja Programowa

WWSI obchodzi w tym roku swoje 20 urodziny. 10 sierpnia 2000 r. został podpisany akt założycielski i od tego momentu wszystko się zaczęło. Uczelnia to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą dlatego wydarzenia związane z obchodami 20-lecia będą koncentrowały się właśnie na odkrywaniu, w jaki sposób WWSI zmieniała się w oczach studentów, absolwentów oraz pracowników. Będziemy wspominać ale też wybiegać w przyszłość bo przecież 20 lat to młody wiek jak na uczelnię…

Zobacz co się działo:

FILM 1

FILM 2

Obchody rocznicowe przypadają w szczególnym roku, co też będzie miało wpływ na ich formułę. Większość wydarzeń przeniesiona zostanie do strefy wirtualnej.

Już we wrześniu (4-5 września) obchody zostaną zainaugurowane podczas Konferencji programowej WWSI, która w tym roku odbędzie się w Kazimierzu Dolnym. Ze względu na szczególny charakter tegorocznej konferencji będzie ona w całości transmitowana. Podczas konferencji między innymi panele dyskusyjne z udziałem studentów, absolwentów oraz kadry uczelni, wystąpienia zaproszonych gości, prezentacje wyróżnionych prac dyplomowych.

Szczegółowy harmonogram transmisji.

Zapraszamy serdecznie do dołączenia do nas podczas tego szczególnego wydarzenia.