14 września 2023

Konferencja Javeloper – pod patronatem WWSI

Javeloper 2023 (online) Autumn Edition to piąta edycja największej polskiej konferencji poświęconej Java i architekturze oprogramowania. Konferencja odbędzie się 14 września 2023 roku online.

Rektor Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki objął konferencję patronatem. Organizatorem wydarzenia jest Techevents Sp. z o.o.

Javeloper to konferencja skierowana do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, specjalistów cloud i big data.

Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez największe polskie gwiazdy związane z Javą oraz prelegentów wiodących firm zajmujących się Java w Polsce.
Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W trakcie trwania imprezy odbędą się Wirtualne Targi Pracy Javeloper, na których interaktywnie można nawiązać kontakt z firmami.

Więcej informacji podaje strona internetowa Javeloper 2023 (link).

Serdecznie zapraszamy!

To pierwsze z wielu spotkań organizowanych przez Techevents tej jesieni pod patronatem WWSI. Kolejne wydarzenie to Women TechStyle Summit 2023, konferencja dla kobiet w IT, na którą zapraszamy już 28 września.