Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

5 lipca 2023

Inżynier na 5!

Emocje opadły u absolwentów studiów inżynierskich Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki. Przed wakacjami tytuły inżynierki i inżyniera informatyki uzyskało w naszej uczelni 110 (już) absolwentów, a łącznie w historii szkoły jest ich 3363!

Jeden z tegorocznych absolwentów opisał swoje pozytywne emocje na portalu Linkedin (tekst poniżej). Doskonała większość absolwentów, kończąc WWSI, miała podobne odczucia. Serdecznie gratulujemy i witamy w gronie Alumni Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki.

Przy tej okazji warto wspomnieć o tegorocznych maturzystach, którzy oczekują na ogłoszenie wyników matur (7 lipca) i największe emocje jeszcze przed nimi! Trzymamy za WAS kciuki i zaraz po otrzymaniu świadectw maturalnych zapraszamy do NAS, tak abyście za 3,5 roku mogli cieszyć się z uzyskanych kwalifikacji inżynierskich, które są doskonałą przepustką do sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. ZAPRASZAMY: studia inżynierskie


05.07.23 Emocje już opadły…

Sławomir Sawicki

W ubiegły czwartek miałem ogromną przyjemność obronić swoją pracę inżynierską ze specjalizacji Data Science pt.: „Opracowanie koncepcji i implementacja aplikacji analitycznej dla rynku akcji w USA” w Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki/Warsaw School of Computer Science.

Finalnie zajęło mi to 5 lat (przez złe decyzje zawodowe), ale jestem bardzo usatysfakcjonowany, bo udało mu się to zrobić na ocenę bardzo dobrą (5).

Tutaj chciałbym przede wszystkim podziękować całej uczelni z prezydentem Andrzej Żyławski na czele. Jestem również bardzo wdzięczny mojemu promotorowi Andrzej Ptasznik za ogromne wsparcie.

Bez nich wszystkich to nie byłoby to możliwe. Na uczelni czułem się jak ryba w wodzie i zawsze mogłem liczyć na ich wsparcie. A przede wszystkim pozyskałem bardzo cenną wiedzę. Znakomici praktycy. Polecam z całego serca.

Ponadto okres studencki to najpiękniejszy czas w życiu człowieka. I podszedłem do tego tak, jak powinno się podejść. Poznałem na uczelni wspaniałych kolegów i koleżanki. W tym prawdopodobnie przyjaźnie na całe życie.

A co dalej? Dostałem zaproszenie, aby kontynuować swoją przygodę z uczelnią i z tego powodu jest mi niezmiernie miło.

Prawdopodobnie kolejny etap to będą studia magisterskie na kierunku Sztuczna Inteligencja/Uczenie Maszynowe. A może studia podyplomowe z FinTech?

Na pewno nie zatrzymuję się i idę za ciosem. Ahoj przygodo!

Absolwent Sławomir Sawicki na tle wejścia do uczelni