15 listopada 2023

Data Conf 2023 – pod patronatem WWSI

Zapraszamy jedną z największych polskich konferencji poświęconej danym i analityce danych – 16 listopada

Rektor Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki objął konferencję patronatem. Organizatorem wydarzenia jest Techevents Sp. z o.o.

Wydarzenie odbędzie się 16 listopada w formie transmisji online. Skierowane jest do specjalistów mid, senior, architekt, analityk w różnych specjalizacjach analizy danych. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowych prelegentów oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się analityką danych w Polsce.

W tym dniu wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconym kobietom w branży IT w Polsce.

Więcej informacji podaje strona internetowa Data Conf 2023 (link). Pobierz bezpłatny bilet (link)

Początek godz. 9.20.

Zapraszamy!