9 września 2024

Warszawski Salon Maturzystów 2024

Zapraszamy na osiemnasty Salon Maturzystów Perspektywy 26-27 września w Szkole Głównej Handlowej

Podczas tegorocznych wydarzeń maturzyści, nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz rodzice otrzymają pełną informację o egzaminie maturalnym w roku 2025 oraz zasadach rekrutacji na studia.

Dla większości uczestników Salon Maturzystów to pierwsza w życiu okazja do wizyty na kampusie uczelni, rozmowy z przedstawicielami szkół wyższych o ofercie kształcenia, zasadach rekrutacji, warunkach studiowania. Takie doświadczenie zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji o ścieżce edukacji i kariery, umożliwia promocję przyszłościowych kierunków studiów, pozwala maturzystom poznać uczelnie „w realu”.

Też tam będziemy! Pracowniczki działu rekrutacji odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące studiów oraz innych form działalności edukacyjnej naszej uczelni.

Wstęp na Salony jest wolny, udział w prezentacjach i spotkaniach wymaga bezpłatnej rejestracji: na stronie salonmaturzystow.pl.

Co? Gdzie? Kiedy?
Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2024