Studia w trybie WOLNEGO SŁUCHACZA dla uczniów

Studia w trybie wolnego słuchacza to oferta dla uczniów liceów i techników, którzy interesują się informatyką i nowymi technologiami.

W tej formule uczniowie otrzymują status WOLNEGO SŁUCHACZA studiów inżynierskich na kierunku informatyka w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki i studiują wybrane przedmioty razem ze studentami WWSI.

Uczeń może bez zobowiązań zanurzyć się w „studiowanie” i sprawdzić się w roli studenta informatyki.

JAK TO DZIAŁA?

REKRUTACJA I OPŁATY

Uczestnicy programu nie składają żadnych dokumentów, a jedynie podpisują umowę o warunkach odpłatności za udział w studiach w trybie „wolnego słuchacza”.

W przypadku osoby niepełnoletniej umowę powinien podpisać rodzić/opiekun prawny. Regulamin uczestnictwa w programie oraz umowa zostaną udostępnione przy rejestracji na wybrane przedmioty.

OPŁATA ZA UDZIAŁ W PROGRAMIE (W TRYBIE WOLNEGO SŁUCHACZA)

Czesne za udział w jednym przedmiocie (module)
Płatność jednorazowa99,00 PLN

Pytania prosimy kierować do Biura Rekrutacji:
tel.: (0-22) 489-64-00/52
rekrutacja@wwsi.edu.pl