15 września 2022

Promocja! Bezpłatne studia na drugiej specjalizacji

UWAGA!!! PROMOCJA!!! Druga specjalizacja BEZPŁATNIE w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

Od nowego roku akademickiego 2022/2023 studenci studiów magisterskich, inżynierskich i podyplomowych mają bezpłatny dostęp do wykładów, ćwiczeń i laboratoriów na dowolnie wybranej drugiej specjalizacji w trybie synchronicznym (online) lub asynchronicznym (nagrania).

Studenci studiów inżynierskich mogą, studiując specjalizację podstawową, wybrać bezpłatnie drugą specjalizację spośród następujących:

Studenci studiów magisterskich mogą, studiując specjalizację podstawową, wybrać bezpłatnie drugą spośród następujących specjalizacji:

Studenci studiów podyplomowych mogą, studiując specjalizację podstawową, wybrać bezpłatnie drugą spośród następujących specjalizacji:

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki udostępnia Wszystkim studentom możliwość korzystania z unikalnej platformy Elastyczny System Kształcenia Akademickiego (ESKA), która jest jednym z filarów transformacji cyfrowej Uczelni.