Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

13 maja 2024

Otwarte obrony prac dyplomowych WWSI cz.1

Zapraszamy na otwarte obrony prac dyplomowych

Otwarte obrony prac dyplomowych zainaugurowane w czasie pandemii pozostały z nami również po jej zakończeniu. To forma prezentacji osiągnięć absolwentów, która jest doskonałym przykładem otwartej komunikacji i informacji ze społecznością akademicką WWSI oraz interesariuszami zewnętrznymi – firmami, pracodawcami, nauczycielami, uczniami szkół ponadgimnazjalnych oraz potencjalnymi kandydatami na studia inżynierskie, magisterskie i podyplomowe.

14 maja zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania następujących osób:

1. Cezary Gabriel Skarżyński, Opracowanie koncepcji i implementacja modułu analitycznego o chorych na cukrzycę z elementami uczenia maszynowego

godzina: 14.00, LINK DO TRANSMISJI

2. Krzysztof Szczypiński, Opracowanie modułu analizy ruchu taksówek w Nowym Jorku z elementami uczenia maszynowego

godzina: 14:45, LINK DO TRANSMISJI

3. Ewa Stanisławska, Opracowanie koncepcji i implementacja wybranych funkcji systemu generowania przepisów kulinarnych

godzina: 15:30, LINK DO TRANSMISJI

Na kolejne obrony zapraszamy już 16 maja.