7 września 2022

Konferencja Programowa Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki

W dniach 2-3 września 2022 roku w Lublinie odbyła się kolejna konferencja programowa WWSI. Jak co roku kadra akademicka, przedstawiciele studentów i absolwentów, pracownicy wsparcia, kierownictwo uczelni oraz zaproszeni goście spotkali się, by wspólnie podsumować miniony rok akademicki oraz omówić główne kierunki działań w roku nadchodzącym. Dwa główne tematy tegorocznej konferencji to Elastyczny System Kształcenia Akademickiego (ESKA) i związany z nim projekt badawczy (https://lnkd.in/dScqHEy2) oraz innowacje dydaktyczne, organizacyjne i technologiczne, których celem jest doskonalenie jakości kształcenia.

Gośćmi specjalnymi byli:

• profesor Grzegorz Marcin Wójcik – kierownik Katedry Neuroinformatyki na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, który przedstawił najnowsze wyniki badań swojego zespołu, dotyczących mgły covidowej. Doskonały wykład interdyscyplinarny opisujący rzeczywistość przy pomocy technologii Big Data;

Na konferencji wystąpili także: Zenon GniazdowskiAndrzej Żyławski, @Waldemar Tłokiński, @Leszek Rudak, Paulina BanaśYevhenii DotsenkoAndrei Salmin, @Piotr Zaskórski, @Andrzej Ptasznik, Patryk Szczepański, @Kazimierz Drażba, Filip HałonJaroslaw MilerRobert Janowski, @Michał Przybysz, Justyna Gołaszewska oraz wykładowcy i pracownicy WWSI.

Bardzo dziękujemy za udział w konferencji 🙂

Grupa wykładowców i pracowników WWSI na tle zamku w Lublinie