>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Zapraszamy na BEZPŁATNE szkolenia komputerowe

Zapraszamy na BEZPŁATNE szkolenia komputerowe

2013-09-23 10:36:12

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa serdecznie zapraszają do udziału w BEZPŁATNYCH szkoleniach w ramach projektu:  „Akademia Bezpiecznego IT – równe szanse na rynku pracy”.

Projekt skierowany jest do osób w wieku powyżej 50. roku życia oraz do osób z niepełnosprawnością wzrokową którzy pracują bądź  mieszkają na terenie województwa mazowieckiego, dla tych, którzy chcą uzupełnić lub podwyższyć swoje umiejętności z zakresu obsługi komputera i podstawowych programów biurowych, jak również bezpiecznego posługiwania się technologiami informacyjno-komunikacyjnymi.

Podczas 80-godzinnych szkoleń (88-godzin grupy osób niepełnosprawnych wzrokowo)
uczestnicy zostaną przeszkoleni w zakresie kompetencji ECDL Core oraz IT Security. Dodatkowo otrzymają możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu ECDL Core (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL European Computer Driving Licence).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, znajdująca się na stronie: www.abit.wwsi.edu.pl Biorąc pod uwagę, iż są Państwo naszymi studentami, absolwentami, brali Państwo udział w naszych wcześniejszych projektach, zgłoszenia osób z Państwa rekomendacji, będą brane w pierwszej kolejności pod uwagę.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić przesłać na adres: abit@wwsi.edu.pl formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie projektu, a następnie złożyć komplet wymaganych dokumentów rekrutacyjnych w Biurze Projektu: Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki, ul. Lewartowskiego 17, pokój 208.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.