>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Wyróżnienie dla Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki oraz dla IT Szkoły za udział w programie Unii Europejskiej E-skills for Jobs 2014

2015-02-20 13:36:47

W czwartek 22 stycznia 2015r. odbyło się spotkanie podsumowujące ubiegłoroczną polską edycję projektu Unii Europejskiej e-Skills for Jobs 2014. W spotkaniu uczestniczyli: ambasador projektu Lider Cyfryzacji i pełnomocnik ministra ds. rozwoju kompetencji cyfrowych w administracji, Pan Włodzimierz Marciński, koordynatorzy projektu, przedstawiciele Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Komunikacji i Omega Communications, oraz przedstawiciele partnerów projektu z firm informatycznych m.in. IBM, Microsoft, Motorola Solutions, Signity, Grafton, UPC. Edukacyjnym partnerem projektu była również Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki oraz IT Szkoła, których przedstawiciel Pan Michał Przybysz  odebrał w imieniu Uczelni dyplom dla partnera projektu, jak również dyplomy ambasadorów projektu, którymi z ramienia WWSI byli, Pani Natalia Czapska, studentka III roku, oraz absolwent WWSI Pan Bartłomiej Sitek.