>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Wykłady i prezentacje profesorów brytyjskich uczelni

Wykłady i prezentacje profesorów brytyjskich uczelni

2009-04-17 16:00:00

Studium Języków Obcych WWSI zaprasza studentów, absolwentów i pracowników WWSI na gościnne wykłady i prezentacje profesorów z naszych brytyjskich uczelni partnerskich:

I prof. Joab Winkler z The University of Sheffield dnia 24.04.2009 (piątek) poprowadzi wykład o Computer Networks (Fundamental issues, Requirements of computer networks, Multiplexing, Common units in networking, Error detection, Wireless networks).
Wykład dla studentów zaocznych (24.04.09): 16:15-18:00 w sali 116; Wykład dla studentów dziennych (24.04.09): 11:45-13:20 w sali 116.

II prof. John Poulton z Glyndwr University oraz prof. Joab Winkler z The University of Sheffield na naszej dorocznej konferencji Infoskop, przybliża brytyjski model kształcenia informatyków.
Konferencja odbedzie się 23.04.2009 (czwartek) w siedzibie WWSI. Prezentacje naszych gości będą miały miejsce w godz. 11:00-12:40.

Wykłady i prezentacje native speakerow są doskonała okazją, by rozwijać swoje listening skills, a także by ostwoić się z rożnymi akcentami (w tym walijskim). Jest to rownież szansa na przełamanie swojego strachu przed mówieniem w języku obcym i ćwiczenie speaking skills dla tych osób, które zechcą zadać prelegentom pytania w j. angielskim.