>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> WWSI Student IT Partner Program

WWSI Student IT Partner Program

2014-12-16 14:44:51

WWSI Student IT Partner Program ma na celu powołanie do kontaktów z każdą z firm reprezentowanych w Kolegium Rektorskim WWSI przedstawiciela studentów dla celów lepszej współpracy z Cisco Systems Poland, Hewlett-Packard Polska, Intel Polska, Oracle Polska, NASK oraz IBM Polska. Planujemy skorzystać z formuły IT Student Microsoft Partner, która od wielu lat funkcjonuje w naszej Uczelni, wzbogacając ją o elementy specyficzne dla każdej z w/w firm.
WWSI Student IT Partner jest inicjatywą WWSI realizowaną w porozumieniu z firmami.

Student IT Partner to osoba odpowiedzialna za bezpośrednie relacje pomiędzy Uczelnią a daną firmą, która inspiruje swoje koleżanki i kolegów poprzez dzielenie się i promowanie rozwiązań technologicznych oraz oferty programów edukacyjnych i badawczych firmy, na terenie uczelni. Okres kadencji: 2 lata.

Do udziału w programie zapraszamy studentów pragnących poszerzyć horyzonty swojej wiedzy związanej z technologiami informatycznymi w/w firm. Student IT Partner Program  to inicjatywa dedykowana dla osób szukających źródeł inspiracji w karierze oraz rozwoju osobistym.

Każdy z Partnerów w danej firmie otrzymuje zaproszenia na konferencje informatyczne oraz szkolenia, zarówno techniczne, jak i dotyczące umiejętności miękkich. Ma również bezpośredni dostęp do nowości i trendów oferowanych przez daną firmę.
Bycie Partnerem w prestiżowej firmie IT to także doskonała możliwość nawiązania kontaktów z wartościowymi specjalistami w branży, która może stać się otwarciem nowych perspektyw i możliwości.

Kryteria kwalifikacyjne:

• student 1 lub 2 roku studiów pierwszego stopnia
  • zainteresowanie produktami i technologiami oferowanymi przez firmę
  • znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

• organizowanie i koordynowanie imprez i spotkań branżowych

inicjowanych przez firmę

• przekazywanie informacji do społeczności akademickiej WWSI

Student Partnerom ponadto oferujemy:

• certyfikat wystawiony przez uczelnię dot. pełnionej funkcji
  • certyfikat wystawiony przez firmę dot. pełnionej funkcji

Poszukujemy studentów do pełnienia funkcji:

WWSI IBM Student IT Partner
WWSI Oracle Student IT Partner
WWSI CISCO Student IT Partner
WWSI HP Student IT Partner
WWSI NASK Student IT Partner
WWSI INTEL Student IT Partner

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
rektorat@wwsi.edu.pl w tytule należy wpisać funkcję, na którą Państwo aplikują.

Rektorat WWSI