>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Współpraca WWSI-WIML - oferta dla studentów

Współpraca WWSI-WIML - oferta dla studentów

2015-11-24 13:52:36

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki podpisała w 2015 roku porozumienie o współpracy z Wojskowym Instytutem Medycyny Lotniczej.

Jednym z obszarów współpracy jest zbudowanie oferty dodatkowej dla studentów WWSI chcących rozszerzać swoje zainteresowania i zdobywać nową wiedzę.

Opracowaliśmy dla Państwa ofertę, w której proponujemy różne formy aktywności: koło naukowe, praktyki, staż, ew. w dalszej perspektywie praca a także wsparcie merytoryczne dla osób zainteresowanych udziałem w różnych konkursach.

Szczegóły oferty znajdują się w załączonym pliku.

Na potrzeby realizacji ww. aktywności, w Pracowni Elektroniki Medycznej WIML uruchomione zostanie dla Państwa dedykowane laboratorium wyposażone w niezbędny sprzęt i oprogramowanie i tam będą odbywały się wszystkie spotkania.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbyło się 03.12.2015r.
Przedstawiono możliwe formy współpracy oraz propozycje projektów do realizacji.
Trzecie spotkanie zaplanowane jest na 07.01.2016r. (czwartek), godz. 17:30
Miejsce spotkania: WIML, ul. Krasińskiego 54/56, budynek 5A, sala konferencyjna
Serdecznie zapraszamy, również te osoby, które nie mogły uczestniczyć w pierwszym i w drugim spotkaniu a są zainteresowane przedstawionym tematem