>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Widget World Cup

Widget World Cup

Studencie, programisto, developerze, pasjonacie komputerów,

Opera Software ASA zaprasza do wzięcia udziału w konkursie WIDGET WORLD
CUP. Użyj własnych umiejętności i wygraj do 3.000 EURO!!!

Jak grać ? Stwórz najciekawszy widżet, wypromuj go i zmierz się z tysiącami uczestników z całego Świata.

Czym jest widżet ? To ciekawy, użyteczny gadżet do ściągnięcia na komputer (kalendarz, mini słownik, prognoza pogody, gra, itp., itd.)

Kto wygrywa ? Autor widżetu ściągniętego ze strony konkursu przez największą liczbę internautów.

Jak gramy? Najpierw walczymy o miano najlepszego polskiego widżetu.
Zwycięzca zgarnia 1.000 euro i walczy o kolejne 2.000 euro ze zwycięzcami z innych krajów.

Kiedy ? Poczżtek polskiej edycji 20.06.2006, zakończenie 14.09.2006.
Ogłoszenie zwycięzców krajowych 15-21 września 2006 r. Zakończenie międzynarodowego finału 15.10.2006

Chcesz wiedzieć więcej ?
Spotkaj się z nami w środę 7 czerwca 2006 w Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie, ul. Koszykowa 86, o godz. 16:30, sala 110B

• Zobaczysz jak stworzyć zwycięzki widżet!
  • Uzyskasz wszystkich informacji o konkursie!
  • Dowiesz się więcej o organizatorze konkursu!
  • Spędzisz czas w dobrym towarzystwie, a my zadbamy abyś nie był głodny ani spragniony ;)