Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Warsztaty z Głównym specjalistą ds. rekrutacji, firmy Vattenfall Heat Poland S.A.

Warsztaty z Głównym specjalistą ds. rekrutacji, firmy Vattenfall Heat Poland S.A.

2009-11-23 14:52:35

Szanowni Studenci,

Serdecznie zapraszamy na specjalnie dla Państwa zorganizowane spotkanie oraz warsztat z Panią Joanną Czyżewską, Głównym specjalistą ds. rekrutacji w firmie Vattenfall Heat Poland S.A. W trakcie spotkania będzie możliwość zapytania o zagadnienia ułatwiające wejście i poruszanie się po rynku pracy tj.: sposoby i przebieg rozmów rekrutacyjnych, informacje jak prawidłowo przygotować dokumenty aplikacyjne, możliwości kształtowania swojej ścieżki zawodowej. Na spotkanie mogą Państwo przynieść własne CV. Konsultacje będą odbywały się indywidualnie w dniu 27 listopada 2009 w godzinach 16.30-18.30 w sali 209.

Jednocześnie zapraszamy Państwa na Warsztat, podczas którego Pani Joanna wprowadzi uczestników w proces rekrutacji, opowie o najczęściej popełnianych błędach przez szukających zatrudnienia, poruszy temat dress code oraz zachowania podczas procesu rekrutacji. Warsztat odbędzie się w dniu 29 listopada w godzinach 15.30-17.30 w sali 116.


Mogą Państwo wziąć udział w obydwu spotkaniach lub tylko w jednym wybranym przez siebie. Wszystkich chętnych proszę o potwierdzenie uczestnictwa na adres mailowy: projektyefs@wwsi.edu.pl

Robocik WWSI