>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> UWAGA KONKURS!

UWAGA KONKURS!

2012-09-27 10:11:53

Uprzejmie informujemy, ze szczęśliwą w naszym konkursie rekrutacyjnym okazała się liczba 492. To właśnie tylu kandydatów na studia inżynierskie i magisterskie do Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki było zarejestrowanych na stronie internetowej Uczelni na dzień 22 września o godz. 24.00. Po sprawdzeniu wszystkich nadesłanych przez Państwa do dnia 6 września br. wyników okazało się, że liczbę 492 kandydatów wytypowały dwie osoby:

2. Pan Radosław Młyńczak - absolwent studiów podyplomowych, kierunek Zarządzanie projektami informatycznymi (2011),

które tym samym otrzymają  nagrody: Ultrabooki HP Folio 13 ufundowane przez firmę Hewlett - Packard Polska.

Gratulujemy wygranej oraz informujemy, że nagrody zostaną wręczone w czasie inauguracji roku akademickiego 2012/2013 w dniu 28 września 2012.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie dziękujemy.
Dziękujemy firmie Hewlett - Packard (Kolegium Rektorskie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki) za ufundowanie nagród.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w roku akademickim 2012/2013.

Do wygrania 3 x Ultrabook HP Folio 13

Wyjątkowo cienki i lekki ultrabook, który może pracować do 9, 5 godzin bez ładowania!

Szczegółowe informacje o nagrodzie

Zasady konkursu:

1. Konkurs jest przeznaczony dla:
- studentów i absolwentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki w Warszawie;
- dla kandydatów na studia w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki w Warszawie, którzy złożyli komplet wymaganych dokumentów w procesie rekrutacji;

2. Konkurs polega na przesłaniu drogą mailową zgłoszenia konkursowego na adres: rekrutacja@wwsi.edu.pl. Konkurs odnosi się do licznika kandydatów na studia w roku akademickim 2012/2013 zamieszczonego na stronie www uczelni: www.wwsi.edu.pl i polega na wytypowaniu liczby kandydatów, aktualnej na dzień 22 września 2012, o godz. 23:59.

3. Zgłoszenia konkursowe powinny zawierać w treści typowaną przez zgłaszającego liczbę kandydatów na studia w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki, imię i nazwisko zgłaszającego, dane kontaktowe w postaci aktualnego numeru telefonu lub adresu mailowego. W temacie przesłanej wiadomości należy wpisać hasło: „Konkurs WWSI HP Folio 13”.

4. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych upływa dnia 6 września 2012 r., o godz. 23:59

5. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni na podstawie losowania, które zostanie przeprowadzone wśród poprawnych zgłoszeń, zawierających dobrze wytypowaną liczbę kandydatów.

6. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej Warszawskiej Wyższej Szkoły informatyki: www.wwsi.edu.pl do dnia 31 września 2012 roku.

Partner Technologiczny konkursu firma Hewlett-Packard Polska Sp. z o.o.

1. Pani Katarzyna Fortuna - absolwentka studiów podyplomowych, kierunek Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (2010) oraz 2. Pan Radosław Młyńczak -absolwent studiów podyplomowych, kierunek Zarządzanie projektami informatycznymi (2011),

które tym samym otrzymają nagrody: Ultrabooki HP Folio 13 ufundowane przez firmę Hewlett - Packard Polska.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie dziękujemy.