>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich dla WWSI

Uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich dla WWSI

Z ogromną satysfakcją i radością informujemy, że decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 24 września, nasza Uczelnia otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia - magisterskich.

Tym samym Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki (dawniej Mila College) stała się członkiem elitarnego klubu pięciu wyższych uczelni warszawskich mających uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku informatyka o profilu technicznym. Uprawnienia zostały przyznane Uczelni na podstawie postępowania składającego się z oceny merytorycznej oraz formalnej złożonego wniosku. Tak jak informowaliśmy wcześniej wniosek został pozytywnie oceniony przez Państwową Komisję Akredytacyjną.