>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Szkolenie: Jak zdobyć wymarzoną pracę?

Szkolenie: Jak zdobyć wymarzoną pracę?

2009-12-03 16:53:11

Szanowni Studenci,

Zapraszamy na szkolenie pn.: „Jak zdobyć wymarzoną pracę?”, które odbędzie się w dniu 15 grudnia b.r. w godzinach 9.00-15.30, w sali 116. Szkolenie poprowadzi mgr Agata Lautsch - psycholog, konsultant Działu Rozwoju i Oceny BIGRAM S.A. W programie szkolenia będą zawarte głównie elementy praktyczne, tj.: najczęściej popełniane błędy przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na potencjalnym pracodawcy, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, przykładowe pytania pracodawców, przewiduje się także symulację fragmentów rozmowy kwalifikacyjnej.

Wszystkich chętnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu na adres mailowy: projektyefs@wwsi.edu.pl

UWAGA: Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie uczestnictwa oraz wpis w suplemencie do dyplomu ukończenia studiów.

Szkolenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Biuro Projektów EFS