>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Szkolenia HP

Szkolenia HP

2009-12-08 15:44:31

Na przełomie listopada i grudnia zostały zorganizowane bezpłatne szkolenia dla absolwentów, oraz studentów WWSI, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów firmy HP, będącej członkiem kolegium rektorskiego. Pod koniec szkolenia 120 uczestników otrzymało certyfikaty HP.
Spotkania objęły następujące tematy: „Pamieci masowe”, „Zaawansowane rozwiązania serwerowe” (serwery typu "business critical"), „Serwery typu blade” oraz  „ITIL i PM”.

Szkolenia są efektem bezpośrednich rozmów JM Rektora Andrzeja ŻYławskiego z Dyrektorem Generalnym HP Polska Panem Pawłem Czajkowskim. Po każdym szkoleniu została przeprowadzona jego ocena, poprzez anonimowe wypełnienie ankiet. Z  ich analiz wynika, iż szkolenia zostały ocenione na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo Świadczą o tym przesłane opinie od uczestników :

„Witam,

Chciałbym podzielić się pozytywnymi odczuciami po warsztatach prowadzonych w naszej uczelni przez HP. Ja brałem udział w trzydniowym szkoleniu n/t ITIL i PM. Z przyjemnością muszę przyznać, że było to nad wyraz ciekawe doświadczenie, pozwalające spojrzeć z różnych perspektyw na współpracę biznesu i działów IT. Choć większość z nas pracuje w „żywych”, nie symulowanych środowiskach to nie zawsze tak naprawdę zdajemy sobie sprawę czego tak naprawdę biznes oczekuje od pracowników działów IT. Na szkoleniu można było to zobaczyć w pigułce a także zobaczyć jak ważna jest komunikacja i optymalizacja. Gdzie nawet drobna zmiana może mieć niepomiernie duży wpływ na całość projektu. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie można wziąć udział w innych ciekawych szkoleniach organizowanych przez renomowane firmy z branży IT.

Adam Markowski MZ-101”

„Witam

W zeszłym tygodniu brałem udział w bardzo pouczającym szkoleniu przygotowanym przez firmę HP z zakresu ITIL i PM. Szkolenie przygotowane było wręcz wzorowo i dlatego postanowiłem tą drogą serdecznie podziękować za możliwość z niego skorzystania. W trakcie szkolenia nie tylko pozyskaliśmy dość istotną wiedzę z zakresu zarządzania, ale również, co jest nie bez znaczenia, przyczyniło się do znacznej integracji grupy biorącej udział w szkoleniu.

Pragnę raz jeszcze wyrazić swoje uznanie i wdzięczność.

Zatorski Wojciech”