>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Spotkanie z przedstawicielami firmy IBM

Spotkanie z przedstawicielami firmy IBM

2011-12-01 12:48:23

29 listopada br. odbyło się kolejne spotkanie studentów i absolwentów naszej Uczelni z przedstawicielami firmy branży IT zorganizowane w ramach działania „Dyżury ekspertów działów HR”.

Tym razem mieliśmy zaszczyt gościliśmy przedstawicieli polskiego oddziału firmy IBM - jednego z najstarszych koncernów informatycznych na świecie.

Z ramienia IBM w spotkaniu wzięły udział osoby reprezentujące wszystkie działy firmy: Pani Magdalena Sekowska i Agnieszka Bahrynowska - Dział HR , Pani Renata Bilecka - Dział Technologiczny (STG), Pan Mariusz Ochla - Dział Oprogramowania (SWG). Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele działów Global Technology Services (GTS) Pani Mariola Romanko oraz Global Business Services Pan Piotr Laube. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony studentów WWSI, czego dowodem była ok. 20 osobowa frekwencja. Każdy z zaproszonych gości poproszony został o przedstawienie krótkiej prezentacji dotyczącej funkcjonowania swojego działu. Dzięki temu słuchacze otrzymali obszerne informacje na temat charakterystyki pracy w każdym z nich.

Na koniec głos zabrała Pani Magdalena Sękowska, która opowiedziała o procesie rekrutacji, selekcji kandydatów oraz odpowiedziała na pytania studentów.

Ostatnim punktem spotkania był konkurs wiedzy o firmie przeprowadzony przez Panią Magdalenę, w którym do wygrania były firmowe gadżety IBM.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu pn. „Z teorią w praktykę – program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”.