>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Spotkania z pracodawcami w WWSI

Spotkania z pracodawcami w WWSI

2014-10-16 15:37:23

Zapraszamy na spotkania z pracodawcami branży IT, którzy już w najbliższym czasie odwiedzą Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki.

Africa Internet Holding (Porto Tech Center) – środa, 22 października, godz. 13:30, sala 105
Africa Internet Group to wiodąca firma internetowa w Afryce założona w 2012 roku i posiadająca w swoim portfolio 71 firm e-commerce różnych branży (online retail, food, ordering platform, online marketplace, real estate, marketplace, vehicle marketplace, taxi hailing, online travel agency). Na spotkanie przybędą przedstawiciele firmy z centrum technologicznego zlokalizowanego w Porto, które odpowiada za rozwój produktów IT dla całej Grupy. W Porto Tech Center w 2012 roku pracowało jedynie 6 developerów aby obecnie zatrudniać ponad 160 specjalistów IT. PTC w związku z dynamicznym rozwojem planuje w najbliższym czasie zatrudnić ok. 100 nowych pracowników IT zarówno do swojego działu w Portugalii jak i w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, podczas którego przedstawiciele firmy opowiedzą o realizowanych projektach oraz możliwościach zatrudnienia w firmie. Będzie to również szansa na osobiste wręczenie swojego CV i rozmowy twarzą w twarz ze specjalistami z działów IT oraz HR. http://www.africainternetholding.com/

Rococo Co. – poniedziałek, 27 października, godz. 9:00, sala 207
Już po raz drugi japońska firma z branży nowych technologii Rococo odwiedzi WWSI w poszukiwaniu kandydatów do swojego programu stażowego. Firma oferuje pokrycie kosztów studiów magisterskich na uniwersytecie Waseda w Tokio, a po ich zakończeniu 3 letni kontrakt w jednym ze swoich azjatyckich oddziałów.
Zapraszamy na prezentację, podczas której omówiona zostanie szczegółowo propozycja firmy Rococo. Bezpośrednio po prezentacji dla osób zainteresowanych wyjazdem do Japonii odbędzie się test sprawdzający ogólną wiedzę informatyczną oraz test z języka angielskiego.

Osoby planujące uczestniczyć w teście proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres mprzybysz@wwsi.edu.pl. W odpowiedzi na zgłoszenie przesłany zostanie do Państwa test IT jakiego firma Rococo używała podczas ubiegłorocznej rekrutacji.

Tommorow Sp. z. o. o. - środa, 5 listopada, godz. 13:30, sala 105
Firma Tommorow zaprasza na prezentację pod tytułem:
"Jasne i ciemne strony gamedev'u oraz cyber przyszłość".

Podczas spotkania Bartosz Maryniarczyk (Dyrektor ds. Realizacji Projektów) oraz Mikołaj Pawłowski (Senior Producer) opowiedzą o pracy nad produkcją gier i środowisk wirtualnych.
Dowiecie się również jak wygląda przyszłość, czyli o nowych technologiach w branży gier. Jak wygląda proces tworzenia gier, przy wykorzystaniu silników komercyjnych. Jakie projekty realizuje Tomorrow oraz jakie są szanse rozwoju w firmie.
Sposoby wykorzystania nowych technologii zostaną przedstawione na przykładzie Oculus Rift, Emotiv i Leia Display System. Po spotkaniu będzie można przetestować okulary Oculus Rift (Virtual Reality Headset) na specjalnie przygotowanym do tego stanowisku.

Zapraszamy!