>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Ruszyła druga edycja ogólnopolskiego konkursu Decode Tieto

Ruszyła druga edycja ogólnopolskiego konkursu Decode Tieto

2012-03-07 09:59:35

1 marca 2012 r. ruszyła druga edycja ogólnopolskiego konkursu programistycznego Decode Tieto. Uczestnicy, aby wygrać główną nagrodę będą musieli przejść przez III etapy. Pierwszy z nich kończy się 15 marca o godzinie 15:00 i polega na rozwiązaniu 50 pytań wielokrotnego wyboru sprawdzających wiedzę informatyczną w zakresie programowania. Tak więc spieszcie się :)

Tylko dziesięciu najlepszych uczestników drugiego etapu przejdzie do ścisłego finału, który odbędzie się 27 kwietnia w szczecińskiej centrali Tieto Poland. Zadaniem finalistów będzie prezentacja programów sterujących przed Jury konkursu. Ocenie podlegać będą: styl kodu programu sterującego, jakość komentarzy i zastosowana przez finalistów notacja nazewnictwa.

Patronat na konkursem objęli m.in.: Prezydent Miasta Wrocław, Prezydent Miasta Szczecin, a także Rektorzy Politechniki Wrocławskiej, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, Uniwersytetu Wrocławskiego i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej informacji znajdziecie na tieto.pl