>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Robert Kubica gratuluje absolwentowi

Robert Kubica gratuluje absolwentowi

Corocznie dyrektorzy największych firm IT – Microsoft, HP, Intel, IBM, Cisco oraz Oracle, członkowie kolegium rektorskiego uczelni wręczają listy gratulacyjne oraz nagrody dla najlepszych absolwentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki. Jedną z nagród w roku akademickim 2007 był album poświecony wyścigom formuły I z osobistą adnotacją od Roberta Kubicy dla Pawła Mączki, który wykonał pracę dyplomową pt” Samobieżny pojazd poszukiwawczy sterowany komputerowo”.

Nagrodę i dyplom wręczył Pan Tomasz Klekowski, dyrektor generalny firmy Intel Polska. Firma Intel jest oficjalnym sponsorem teamu BMW Sauber.

Poniżej dedykacja Od Roberta Kubicy dla naszego absolwenta Pawła Mączki oraz kopie listów gratulacyjnych od dyrektorów generalnych IBM, Microsoft, Intel, Cisco, HP oraz Oracle dla najlepszych absolwentów Uczelni w roku akademickim 2007.

robot Robert Kubica - autograf

MICROSOFT - list gratulacyjny