>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Relacje z uroczystości wręczenia dyplomów inzynierskich i magisterskich

Relacje z uroczystości wręczenia dyplomów inzynierskich i magisterskich

Rok akademicki 2008 / 2009

W dniu 23 czerwca 2009 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów inżynierskich tym, którzy przystąpili do egzaminu dyplomowego w dniach 20-22 maja oraz 22 czerwca  br. Grono absolwentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki powiększyło się o kolejnych 69 inżynierów informatyków. Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

W dniu 16 lipca 2009 r. odbyła się kolejna uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów inżynierskich. Grono absolwentów powiększyło się o kolejne 13 osób. Tytułami  inżyniera informatyki Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki (dawniej Mila College) legitymuje się 1472 absolwentów. Inżynierom informatykom składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Wdniu 28 października 2009 r. wręczono dyplomy inżynierskie 57 absolwentom, którzy w dniach 23 oraz 24 września przystąpli do obron. Do tego dnia liczba osób z dyplomem Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki wzrosła do 1529. Wszystkim absolwentom życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia dyplomów - 2009 r.

Rok akademicki 2007 / 2008

W dniu 30 czerwca 2008 r. odbyła się uroczystoć wręczenia dyplomów inżynierskich 62 absolwentom, którzy przystąpili do egzaminu dyplomowego w dniach 21 oraz 29 maja 2008r. Z satysfakcją trzeba pokreślić, że średnia ocena na dyplomie w tej grupie zdających to 4, 1. Grono absolwentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki powiększyło się o kolejnych 62 inżynierów informatyków. Warto przypomnieć, że do tej chwili mury uczelni opuściło 1323 absolwentów. Świeżo upieczonym absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

W dniu 21 lipca 2008 r. odbyła się kolejna w tym roku akademickim uroczystość wręczenia dyplomów inżynierskich. Pan Rektor wręczył dyplomy i pogratulował 20 absolwentom, którzy przystąpili do egzaminu dyplomowego w dniu 26 czerwca 2008 r. Średnia ocen na dyplomie w tej grupie zdających to 3,95. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Pan inżynier Hubert Kwiatkowski, który otrzymał na dyplomie ocenę bardzo dobry z wyróżnieniem. Pan Rektor skierował również szczególne gratulacje i podziękowania dla Pani inżynier Karoliny Olejnik, która w latach 2005 – 2007 pełniła funkcję Przewodniczącej Samorządu Studentów WWSI. Dzięki jej pracy i talentom organizatorskim życie studenckie w naszej Uczelni wzbogaciło się o wiele nowych, interesujących wymiarów. Po tej uroczystości grono absolwentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki liczy już 1343 absolwentów. Wszystkim Panom inżynierom i Pani inżynier gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym a w najbliższej perspektywie udanych wakacji.

Ostatnia w roku 2008 uroczystość wręczenia dyplomów inżynierskich zgromadziła ponad 40 absolwentów studiów inżynierskich. Uroczystość odbyła się w dniu 27 października 2008 r. w siedzibie Uczelni. Dyplomy inżynierskie zostały uczczone tradycyjnym toastem. Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia studiów, życząc dalszych sukcesów zawodowych a tym, którzy zdecydują się na podjęcie studiów magisterskich – sukcesów naukowych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia dyplomów - 2008 r.  oraz do zapoznania się z tematyką obronionych prac dyplomowych.