>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Raport Computerworld Staże i Praktyki luty 2013

Raport Computerworld Staże i Praktyki luty 2013

2013-02-19 12:56:39

ZAPLANUJ SWOJĄ KARIERĘ w IT!

Każdego dnia media mówią o rosnącym bezrobociu, szczególnie wśród młodych ludzi.

Może więc warto poświecić trochę czasu na staranne zaplanowanie swojej ścieżki rozwoju i kariery zawodowej?

Co może wyróżnić młodego człowieka na rynku pracy, kiedy już ma upragniony dyplom w kieszeni?

Proaktywna postawa i doświadczenie. No dobrze, jak więc je zdobyć? Na stażu lub praktykach!

Z badania, które przeprowadziła redakcja Computerworld, przygotowując raport „Praktyki i staże w IT”, wynika, że propozycji, dających możliwość  zdobycia doświadczenia przez uczniów, studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych i pokrewnych jest naprawdę bardzo dużo. Wiele firm informatycznych chciałoby w tej chwili przyjąć nawet kilkuset stażystów. To ogromna szansa przede wszystkim na sprawdzenie się w sytuacjach zawodowych, a często też furtka do stałej pracy.”

Monika Tomkiewicz – Computerworld

pobierz raport