>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Program rozwoju oferty dydaktycznej i podnoszenia kompetencji wykładowców w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

2009-08-18 15:43:23

Szanowni Państwo,

W ramach projektu „Program rozwoju oferty dydaktycznej i podnoszenia kompetencji wykładowców w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki” realizowanego przy wsparciu środków Unii Europejskiej – Program Operacyjny Kapitał Ludzki nasza Uczelnia planuje realizację w roku akademickim 2009/2010 oraz 2010/2011 następujących działań objętych projektem:

1. Kuźnia Technologiczna
    • kursy specjalistyczne z zakresu: baz danych, sieci teleinformatycznych oraz grafiki komputerowej,
    • otwarte wykłady popularnonaukowe Wszechnicy Informatycznej.
  2. Letnia Szkoła IT dla osób z dysfunkcją wzroku lub niepełnosprawnością ruchową.
  3. Letnia Szkoła IT dla nauczycieli informatyki.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty prosimy o nadesłanie na adres mailowy wwsi@wwsi.edu.pl deklaracji:

Jestem zainteresowana/y udziałem w:

1. Kursie specjalistycznym.
  2. Otwartych wykładach popularnonaukowych.
  3. Letniej Szkole IT dla osób z dysfunkcją wzroku lub niepełnosprawnością ruchową (2010).
  4. Letniej Szkole IT dla nauczycieli informatyki (2010).

Imię nazwisko, adres mailowy

O szczegółach oferty (tematyka, terminy, warunki rekrutacji) poinformujemy Państwa indywidualnie drogą mailową oraz na stronach www Uczelni po 20 września 2009.

Zapraszamy

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego