Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Prof. Kelvin Sung Microsoft Xbox ekspert w WWSI

Prof. Kelvin Sung Microsoft Xbox ekspert w WWSI

2012-04-06 08:51:01

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na zaproszenie JM Rektora Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki – Pana Andrzeja Żyławskiego oraz Dyrektora Generalnego firmy Microsoft Polska S.A – Pana Jacka Murawskiego, w naszej uczelni będzie gościć prof. Kelvin Sung z Uniwersytetu Bothell w stanie Waszyngton. Profesor Sung współpracuje z firmą Microsoft. Kelvin Sung zajmuje się w swojej pracy naukowo - dydaktycznej XNA – zbiorem narzędzi do tworzenia gier przeznaczonym dla systemu Windows, konsoli Xbox 360 oraz telefonów z systemem operacyjnym Windows Phone 7.

Jego obecność będzie związana z cyklem spotkań edukacyjnych, zorganizowanych w ramach jednego z projektów unijnych Uczelni 20-godzinny wykład na temat Introduction to Game Programming with XNA and Windows Phone 7, będzie miał charakter otwarty i nieodpłatny. W wykładach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. Zajęcia będą się odbywały w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki w terminie 28-31 maja 2012 roku Zostaną przeprowadzone w języku angielskim. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem strony internetowej http://akademiaitefs.wwsi.edu.pl/c/wszechnica-miedzynarodowa.html, na której znajdą Państwo również sylabus oraz harmonogram zajęc.

Wszystkim osobom, które wezmą udział w programie wystawimy zaświadczenia o udziale w wykładach prof Sunga. Udział w wykładach to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego spotkania ze światowej klasy ekspertem w dziedzinie programowana gier komputerowych.

Więcej o działalności prof.Kelvina Sung zajdą Państwo na stronie: http://faculty.washington.edu/ksung/

Serdecznie zapraszamy !!!

Patronat medialny:

 

Robocik WWSI