>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Prezydent RP nadał tytuł naukowy PROFESORA wykładowcy WWSI

Prezydent RP nadał tytuł naukowy PROFESORA wykładowcy WWSI

2014-03-05 14:37:25

Mamy zaszczyt poinformować, iż w dniu 19 lutego 2014 r., Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał Panu dr hab. inż. prof. WWSI Piotrowi Zaskórskiemu tytuł naukowy Profesora. W imieniu wykładowców, pracowników, studentów oraz absolwentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki składamy Panu Profesorowi serdeczne gratulacje, wyrazy uznania i podziękowania za dotychczasową pracę w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki.
Pan Profesor jest znanym i cenionym wykładowcą i naukowcem, specjalizującym się w systemach informatycznych zarządzania, metodach i technikach projektowania systemów informatycznych, Inżynierii integracji usług informatycznych oraz ewaluacji i walidacji projektów.

Andrzej Żyławski

Prezydent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki